Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 4194 komentarze

tadman

tadman - Piszę tylko wtedy, kiedy mnie coś ruszy.

Zbrodniczy gender

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

YT podrzuciło mi filmik FTM transition.

Zajrzałem i okazało się, że to w realu realizacja hasła gender, że płeć określana jest psychologicznie i kulturowo.

Wybór płci, wyborem, ale wdrożenie tego w życie wymaga z jednej strony przyjmowania odpowiednio żeńskich lub męskich hormonów, co najczęściej kojarzone jest z operacjami chirurgicznymi dolnych i górnych partii ciała.

W filmikach stosuje się ostrą manipulację, bo często ofiary wyboru nowej płci podkreślają, że przed zmianą płci czuły się podle, co często prowadziło do kilkukrotnych prób samobójstwa. Ciekawe, że po zmianie płci wszystko jest OK, a przecież nigdy nie będą w pełni przedstawicielami wybranej przez siebie płci, bo nie mają nawet potencjalnej możliwości wejścia w proces reprodukcji. Ale i tu dopuszczają się genderowcy oszustwa, bo reklamują "pierwszego mężczyznę w ciąży", który jest de facto kobietą, gdyż posiada regularną macicę.

Fimików o zmianie płci jest wiele na YT, szczególnie ludzi z USA i to zarówno FTM, czyli przeistoczeniu się kobiety w "mężczyznę", jak i MTF, czyli przemianie mężczyzny w "kobietę".

Gender tak namieszał ludziom w głowach, by nie napisać brutalniej, że decydują się na wyjątkowo risky business, wypisują się z dotychczasowej funkcji matki lub ojca, okaleczają się, mieszają swoim dzieciom mocno w psychice, rozwalają i deprecjonują rolę rodziny.

Najwyraźniej stoi za tym poroniona ideologia, mocno zakłamana, bo faceta czującego się tylko Napoleonem, co wiąże się z wsadzaniem łapy za pazuchę i przyjmowaniem wodzowskich min, ładuje się do psychatryka, faszeruje psychotropami, ubiera w kaftany bezpieczeństwa, przywiązuje pasam do łóżek. Nazywaja to leczeniem.

Natomias kobietę lub mężczyznę myślących o sobie jako o płci przeciwnej utwierdza się, zgodnie z nauką gender, w ich mniemaniu, faszeruje się hormonami i obcina to i owo lub doszywa atrapy ze wspomaganiem.

Na YT jest masa takich filmików i jeśli przyjmiemy, że nie każdy publicznie obnosi się ze swoją historią to zbrodnia paranauki gender dotyczy sporej grupy ludzi, którym nielicho zabełtano w głowach.

Postuluję, aby czołowym przedstawicielom nauki gender przymusowo zmieniano płeć na przeciwną, niech udowodnią, jakie to szczęście móć zrealizować swoją nową płeć mając w nosie tę, którą otrzymali w momencie poczęcia.

Miałem koleżankę w podstawówce, która chodziła w spodniach, strzygła się po męsku, tłukła się z chłopakami, grała w piłkę. Znacznie poźniej poznała swojego obecnego męża, urodziła dwójkę dzieci, teraz ma wnuki. Nadal ubiera sie po męsku, ale wypełnia społeczną rolę matki i babki.

Podejrzewam, że jeśliby w tamtych czasach byli już genderowcy to wmówiono by jej, że jest faktycznie mężczyzną i dzisiaj zapewne byłaby na stałych dawkach testosteronu i po kilku operacjach, a nie miałaby potomków. Bez genderowców w wiek reprodukcji weszły dwa pokolenia jej rodziny, a rośnie juz trzecie.

Genderowcy, wykażcie się i idźcie pod skalpel.

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Tu byłam.
  Też chodzę w portkach. I nawet w trepach. Wcale nie z powodu wyrażenia czegoś tam, czego nawet nie potrafię powtórzyć, jak usiłowała mnie pouczyć pewna pani (ona lepiej ode mnie wiedziała cemu noszę portki a nie kieckę, ale o tych lepiej wiedzących, to może kiedy indziej).
  No więc nie dla demonstracji te portki noszę, tylko z zimna. Poza tym szanuję swoje zdrowie i szpilek w zasadzie nie noszę. O.
  Na dżedrującą-perorującą panią dobrze podziałała odpowiedź
  - Zimno mi w d*ę. Moja d*a, moja sprawa. Jak brzuch.
  :)
 • ten cały gender, jest niczym innym, jak tylko i wyłącznie...
  groźnym satanizmem. I to wcale nie jakimś "miękkim", jak jakieś tam wahadełka czy wróżby a najpodlejszym twardym satanizmem ze wszystkimi trgicznymi skutkami.
 • @Jan Paweł 10:19:41
  A to dlatego, że szatan to uosobiona bezpłodność.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY