Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 4194 komentarze

tadman

tadman - Piszę tylko wtedy, kiedy mnie coś ruszy.

MSZ dało ciała, czyli jesteśmy bezbronni

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niekompetencja Schetyny jest przeogromna. Pokonali go i ośmieszyli rząd w Polsce rosyjscy motocykliści. Komu możemy dać radę jako państwo? Może pionierom z Rosji?

Przykro patrzeć jak kompromitują się nasze oficjalne organy i dają się nie tylko ogrywać rosyjskim motocyklistom, ale są przez nich ośmieszane.

Wiem, że motocykliści nie są, zbyt umni,  bo to dawcy organów do transplantacji, ale jako zbiorowość zorganizowana na wzór paramilitarny, ma swoją określoną hierarchię i posłuch w szeregach. Są karni względem swojego państwa, choćby podnoszone przez naszą prasę afiszowanie się z Putinem w ich szeregach o tym pośrednio świadczy.

Stąd tylko mały krok, aby realizować zamówienie honorowego członka, by na tę maskotkę zasłuzyć w pełni. Konsekwentnie realizowany plan ośmieszenia Polski i jego słuzb, w tym dyplomatycznych, został przygotowany przez rosyjskie słuzby pod bezpośrednim nadzorem Ławrowa, co podnoszą internauci. Pracę rosyjskim słuzbom ułatwiły nie tylko nasze MSZ, ale nasza prasa i telewizja.

Innym, niebagatelnym, celem tej kampanii to kolejne zachęcanie do wewnętrznych waśni

Zenujące jest, ze mimo buńczucznych zapowiedzi o niewpuszczeniu motocyklistów do Polski i braku zgody na przejazd przez nasz kraj, sypią się doniesienia o pojedynczych motocyklistach, którzy poszli w rozsypkę i wjeżdzają róznymi przejściami granicznymi. O zgrozo, podano, ze nasze sluzby graniczne i celne będą ich śledzić i zamiast pilnować jednej grupy muszą pilnować oddzielnie dwudziestu kilku osobników. Przyznać trzeba, ze rosyjskie słuzby mają specyficzne poczucie humoru.

Jest mi wstyd, bo mimo noty naszego MSZ Rosjanie na to nie zwracają najmniejszej uwagi i realizują załozony plan, oczywiście w zmienionych okolicznościach. To powinno nam pokazać, ze to nie jest grupa zwykłych motocyklistów, ale zaczekajmy czy dotrą do Berlina.

To by było tyle na temat samych motocyklistów, bo wazniejsze dzieje się tu u nas. Wiadomo juz niedługo wybory i widać iz jazgot w mediach jest nieproporcjonalny do tego co się dzieje. Mam wrazenie, ze to odwracanie uwagi społezeństwa od spraw związanych z tym faktem i skupianie uwagi na kawalkadzie. A jeśli idzie o kawalkadę to przeciez mozna było załadować ją na lorę + pullman tytułem uniknięcia niebezpieczeństwa, mozna wymyśleć co nam poczucie humoru podpowie, i ciupasem odstawić do niemieckiej granicy. Ruskich by zalała jaśnista krew.

Tu chciałbym podnieść rolę Gapola, który robi wodę z mózgu lemingom, którzy uważają się za prawcowców. To, ze wybijał informacje o motocyklistach na pierwszej stronie to nic, ale jeśli okaze się iz to jest prawda to będzie mozna wtedy zdemaskować tam piszących.

Niezalezna.pl pisze iz motocykliści złozyli kwiaty na cmentarzu w Katyniu i jest to prowokacja.

Zgłupiałem ja, albo redaktorzy. Poszukiwania w internecie doprowadziły mnie do informacji, ze motocykliści złozyli kwiaty nie w Katyniu, ale w białoruskiej wsi Chatyń. Jeśli tak to prowokację robi ktoś inny, bo psim obowiązkiem każdego dziennikarza jest sprawdzić informację z co najmniej dwóch żródeł.
Jeśli faktycznie w tej miejscowości motocykliści złozyli kwiaty to Rosjanie strasznie zagrali nam na nosie i po raz drugi w ciągu pięciu lat niecnie wykorzystali naszą traumę związaną z Katyniem. Walnie im w tym pomaga nasze MSZ.

KOMENTARZE

 • ...
  Widziałem info "ukraińskie" o Chatyniu i jest propagowane też na Niezależnej, ale to kłamstwo, bo są zdjęcia ilustrujące składanie kwiatów w Katyniu, podobnie wczoraj NW złożyli kwiaty pod pomnikiem gen Andersa w Polsce, o czym informował PAP. Pozdrawiam
 • @lju 22:42:34
  Dzięki. Z tego wynika, że do redakcji dotarł "ukraiński łącznik".
 • @tadman 22:47:20
  Prosze napisac kiedy nasze MSZ nie dalo ciala .Mysle ze z tematem sobie nie poradzisz ?. Ave i 5*.
 • @tadman ...nasze MSZ...
  Jeżeli rzeczywiście uważasz je za "nasze", to może Ci być wstyd.

  Rosjanie testują , jak szybko mogą poruszać się bez napotkania oporu członków i najemników sejmu warszawskiego.
  Moim zdaniem więcej biedy i nieszczęć przysparzają Polakom politycy z wiejskiej niż z innych krajów. I mam na myśli nie tylko Federację Rosyjską...
 • @Zbigniew Jacniacki 02:34:54
  Niestety, oni są niby nasi, że tak powiem z nazwy, ale nie nasi, co wyszło przy 65 mld, przy uwłaczaniu Polsce, przy Smoleńsku i wielu innyh okazjach.
  Jest takie określenie wojskowe - rozpoznanie bojem i tego jesteśmy świadkami.
 • Wspólne kompromitowanie Polski przez "polski" MSZ i rosyjskich motocyklistów
  Różnica pomiędzy III RP ("ch.j. dupa i kamieni kupa") a Federacją Rosyjską jest taka, że Rosjanie ( w tym motocykliści) identyfikują się ze swoimi władzami państwowymi a Polacy z kim to niby mieliby się identyfikować , z kretynem Schetyną, z kłamiącą publicznie z trybuny sejmowej Kopaczową, z geremkowskim MSZ-em, z palantem Radziem Apfelbaumem, z krzesłowym Red Bulem ?

  "Polski" MSZ ma za zadanie kompromitowanie Polski na wszelkich możliwych polach. Wystarczy przypomnieć antypolskie książki i antypolskie filmy sponsorowane i nagłaśniane przez ten "polski" MSZ.
  Nie dziwi zatem działanie MSZ w tej sprawie.
  I nie tylko MSZ, bo to jest działanie skoordynowane z polskojęzycznymi mediami o proweniencji tej samej co cadykowie z MSZ.
  Po to rozkręcono tą histerię.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/komandor-miedzynarodowego-rajdu-katynskiego-odpowiada-msz-video
 • @A goye myślą ,że chazary tak
  na serio z tym "zakazem" .To tylko ustawka.I bla ,bla,bla,bla.
 • @kfakfa 09:42:35
  Tak , masz rację , to dalszy demontaż państwa ....
  Autorce i niektórym proponuję polać główkę zimną wodą ..... bez obrazy
  Tego grania na nosie nie szukajcie z zewnątrz , teraz Putin jest lekarstwem dobrym na wszystkie choroby .... motocykliści w cudowny sposób przekraczają granice ....
 • @Ptasznik z Trotylu 09:16:13
  Tak Ptachu. Oni są tacy nasi, jak kiedyś król Stasio z ferajną.

  Gapol znowu wybiegł przed orkiestrę i napisał o prowokacji w Katyniu. Dzisiaj rano widziałem w przelocie TVInfo i migawkę jak NW składali kwiaty i klęczeli w Katyniu. No cóż, widać, że Gapol stanął korespondencyjnie po stronie Tarasa i innych bijących ludzi modlących się pod Krzyżem na Krakowskim Przedmieściu.
  Ciekawa była dezinformacja na temat NW w Chatyniu.
 • @tadman 11:19:12
  niezlezna.pl nawołuje czytelników do śledzenia NW i donoszenia gdzie ich widziano. Maja się zebrać w warszawie o 16:00.
 • @ Autor - w kwestii zasadniczej
  Od kiedy to żydowskie i syjonistyczne MSZ, agenda żydo-reżimowej III Żydo-RP jest naszym MSZ.

  Chyba, że zaimek "nasz" w powyższym tekście nie zastępuje przymiotnika "polskie" - ? A chyba rzeczywiście nie zastępuje, skoro Autor pisze, że "Rosjanie zagrali nam na nosie".
  I faktycznie zgrali na nosie, ale nie Polakom, tylko syjonistycznemu żydostwu.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2014/12/1005430_216067958540299_1065785394_n.jpg

  Dariusz Kosiur

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY