Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 4131 komentarzy

tadman

tadman - Piszę tylko wtedy, kiedy mnie coś ruszy.

Moje komentarze

 • @bez kropki 20:04:20
  Porzućcie nadzieje co do DZ. Minister dziewictwa narodowego Gliński stosuje nomenklaturę pamiętaną ze szkolenia wojskowego: wzmóc wysiłki, podjąć działania na odcinku, zebrać siły i środki. Gdyby DZ była tym za co się podaje to w drodze z radia rmf24 do ministerstwa powinien Gliński dostać telefonogram, że może jechać do domu, bo pan tu już nie pracuje.
  https://www.youtube.com/watch?v=Z10CpWgowNo
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @sigma 19:52:50
  Mój ulubiony. Wprowadzenie może być jak sigmowe, a skuśka była przez podwórze, a tam wielgachny pies bacy i lękliwe pytanie cepra, no to baca odpowiada:
  - A możecie!
  - A nie pogryzie mnie wasz pies?
  - A pogryzie.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @sigma 09:55:38
  Brawo Glorio! Pęto kiełbasy, nawet tak niestandardowo sporządzonej, jest świetnym gryzakiem dla Lulu, bo jest doskonale dopasowany kształtem do okolicy, w której ma działać.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @KOSSOBOR 21:43:02
  Jak można pomóc psu?
  Polecam ogólnie dostępne gryzaki chłodzące z wypustkami lub bez (wypustki czasami są zbyt drażniące). Ważne, żeby gryzak był dopasowany kształtem do okolicy, w której ma działać. Można także podać do gryzienia i ssania bursztyn bałtycki, który ma dodatkowo właściwości bakteriobójcze oraz przeciwbólowe. Ma on postać krótkiego naszyjnika, a poszczególne bursztynowe koraliki przedzielone są dla bezpieczeństwa supełkami. Do gryzienia można także podać psu korzeń irysa. Zawiera on dodatkowo olejki eteryczne, krochmal i żywice łagodzące objawy ząbkowania. Dla starszych psów pomocny może być obrany zimny ogórek lub świeża łodyga kopru włoskiego. Pomocne będą także bawełniane lub lniane poduszeczki wypełnione do wyboru bursztynem, fasolką mung, soczewicą, łuską gryki, w rozmiarze około 15cm na 15cm. Warto zadbać o możliwość wysypywania zawartości przed praniem. Wystarczająca będzie też zwykła tetrowa pielucha i czysty palec opiekuna. Niezastąpione będzie noszenie, chustowanie, przytulanie i masa miłości.
  Ze względów higienicznych wszelkie gryzaki należy codziennie wyparzać we wrzątku i przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Ważne jest, aby każdą rzecz, którą pies wkłada do pyska można było łatwo umyć w przypadku upuszczenia oraz na koniec dnia.
  Nie polecam podawania twardych skórek chleba do gryzienia, ponieważ zawierają gluten i skrobię.

  Jak widać szykuje się robota dla Glorii i Woyciechowej, natomiast upiekło się tym razem Józkowi.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:18:41
  A może red. ma ukraińskie korzenie, a to tłumaczyłoby uwielbienie tenzgdyni.
  http://www.moikrewni.pl/mapa/kompletny/racho%25C5%2584.html
  Nie zniżajmy się do poziomu „Gazety” zwanej „Polską”.
 • @mcgregora
  Red. Lisiewicz ma skłonności do chadzania z rogami jelenia lub na cyku, ale w Sopocie to redaktor Rachoń nadział się w kostium penisa i pod Grand Hotelem krzyczał „Putin morderca!”. Władimir Putin na to nie zareagował, chociaż był obecny w budynku, bo właśnie trwało tam polsko-rosyjskie spotkanie na szczycie. A tak gwoli przypomnienia to ów redaktor to niegdysiejszy rzecznik prasowy MSWiA w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. PiS-prezes czyni dobre wybory, że wspomnę Radzikową, Poncyliusza, Hofmana, czy Misiewicza. A Dziedziczak też niczego sobie.
  Nie zniżajmy się do poziomu „Gazety” zwanej „Polską”.
 • @Ywzan Zeb 20:24:04
  Józek spocił się niewąsko przy rzeczonej szafie gdańskiej, którą zaopatrzył w kółka, tak że przysunięcie lub odsunięcie mebla na właściwą odległość od/do ściany będzie teraz fraszką i pracę będzie mogła wykonać nawet Wojciechowa. Jest jeszcze inny sposób suwania ciężkich mebli, a mianowicie skóra z boczku lub słoniny. Sprawa idzie jak po maśle i nie należy zbyt mocno przykładać się, bo szafa może przy nieostrożności dać dyla z salonu przez ścianę, albo po schodach. Lulu jest za, bo umyśliła sobie, że zużyte skórki będzie mogła zarekwirować do celów konsumpcyjnych, a w najgorszym przypadku posłuży jej jako guma do żucia.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @bez kropki 09:05:02
  Gryzia niby razowa, przyziemna, a łebek ma. Wykładnia prowadzenia polityki zagranicznej cudowna. Już widzę jak Bibi rwie resztki włosów z głowy i okłada się pięściami i transmitują to na wszystkich kanałach TVP i innych.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @sigma 09:15:03
  KOSSOBOR → @KOSSOBOR (21:31 28.02.2018)
  28 lutego 2018 o 23:14
  http://boson.szkolanawigatorow.pl/polityka-historyczna-dudy-iii#36217
  Tam Boson zamieścił cytaty z Dudy/Burka co do sensu czytania „Przedwiośnia”. /Nie mogę wkleić tutaj – nie daje się skopiować z tekstu Bosona./

  Toyah → @KOSSOBOR (23:14 28.02.2018)
  28 lutego 2018 o 23:23
  To straszne. Może jednak spróbuj jeszcze raz.

  KOSSOBOR → @Toyah (23:23 28.02.2018)
  28 lutego 2018 o 23:37
  Może Tobie się uda… Poza tym sądzę, że drwisz. A jeżeli tak, to rozumiem, że „Przedwiośnie” Cię „ubogaci” … Ja tam wolę Małyńskiego.

  Toyah
  28 lutego 2018 o 23:41

  Mnie najbardziej ubogacają notki Bosona. I dlatego tak ubolewam, że Ci się nie udało przekleić tu fragmentu jednej z nich. A swoją drogą, czytałaś tekst księdza Krakowiaka o Kościele pod zaborem, czy Ci się nie chciało?

  KOSSOBOR → @Toyah (23:41 28.02.2018)
  1 marca 2018 o 00:05
  Jaki? Daj linkę. Chcenie tu nie ma nic do rzeczy – nie wszędzie się trafia. Poza tym zajmuję się 24 h. na dobę pewną młodocianą damą, która już zeżarła dwa numery SN. Oraz pożyczony „Świat wiedzy”. Tak że wiesz…

  Zastanawiałem się co go ugryzło, że przypiął się bezceremonialnie do Glorii, a Ty dałaś odpowiedź - sigma 01.03.2018 17:39:57.
  Napisałbym, że jest płaski, ale warunki fizyczne rzeczonego na to nie pozwalają.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @KOSSOBOR 23:34:53
  Lulu, mimo nieoczekiwanego wydłużania się w piernatach, a także zdecydowanego zawłaszczania szezlonga jest tylko psem, a czasami nawet chartem. Inny sort to toyah, dzisiaj bucowato zachował się w Księgarni i tym samym Gloria została przez tego osobnika zaliczona do towarzystwa, gdzie umieścił już kiedyś eskę i bosona. Nie wiem, czy Lulu skłonna byłaby mu mordę wylizać?
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @bez kropki 11:07:59
  No, gdyby Gryzia była na czele MSZ to wywiad hiszpański, ani żaden inny by się jej nie imał, nie poniżyłaby się do stwierdzenia, że nasze ksenofoby w Jedwabnym dokazywały z bronią, a na stwierdzenie jakiegoś Icka, że nasza ustawa o IPN to niegodziwość, a nawet zbrodnia, cudownie skoincydencjonowane z wyjazdem naszej delegacji do Tel Avivu, zarządziłaby natychmiastowy odwrót, puściłaby notę o bezczelnym mieszaniu się do naszych spraw i odstawiła do ukraińskiej granicy pod eskortą, jako osoby niepożądane, sierżancinę sztabowego i panią ambasador i zagroziła, że w przypadku recydywy wyślemy Grom, coby im MOST na Madagaskar wyrychtowali, a dla najbardziej zacietrzewionych na Anktartydę, celem zdecydowanego ochłodzenia emocji.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @sigma 12:44:52
  Jak pruskie to gdzie Kuczok, co mu żegnanie się Kubackiego nie pasi, czemu dał wyraz w GW, no i nasz/nie nasz Szczepan od Mercedesa? "Umiom" się kamuflować!
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @sigma 20:32:04
  No, no, ładny zestawik. Pomorski to albo z Waszych okolic lub z RWE, Huelle to ten co w kapelino łazi 24/24. Bitner i Mitzner niczego sobie, a przodki Jarzębskiego, Kerskiego, Krzemińskiego i Lipskiej to mogli sobie jakieś inne nazwiska przypasować, no są takie czystopolskie nazwiska jak: Poniatowski, Radziwiłł, Branicki, Dziadzia, Babcia, Kotek. No jeszcze do kompletu Werner i Szejnert. Jedyny porządny z tego trybalistycznego grona to Śpiewak, bo kiedy sprzedała matka singerkę, na której szyła to Śpiewakiem się stał. No a Umedy mąż to ma skośne oczy, więc czy to aby polski PEN Club?
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @KOSSOBOR 12:56:40
  Pod koniec jest też możność przełączenia się na wersję międzynarodową szkoda że są napisy, a nie lektor, aby zagłuszyć oryginał. Sam pomysł, że Ząbek wściekłby się na wersję polskie KL jest pyszny.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @sigma 12:11:03
  Tadzinek zauważył, że Bielan nie miał kipy, no może z powodu glacy zsunęła mu się na plecy. No, ale tak między nami on już nie musi, bo go diabeł antysemityzmu nie tyka.
  Tapir musi nosić w zanadrzu jakieś nakrycie głowy, aby w czasie eventów o zacięciu wielokulturowym nikt mu nic nie wcisnął niczego na łeb, chociaż z racji gabarytów najmniejszy rozmiar to chyba siatka na kartofle.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @sigma 13:45:12
  Tadzinek zarżał z uciechy, bo już widział te statki płynące z dobrami do Polski, nam się należy, jak psu miska, bo mamy przecież nastojaszczego Indianina, znaczy się Supłatowicza. Tu Tadzinkowi zrzedła mina, bo pomyślał, że Niemiaszki mają Maya, też Karola, Francuzi mają Pierra Brice'a co w DEFie odstawiał Winnetou, a Gojko Mitić też sroce spod ogona nie wypadł. Tadzinek doszedł do wniosku, że na jego zmartwienia najlepszy będzie Banaczek i stepujący banknot studolarowy..
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @bez kropki 11:29:02
  No, ale Gryzia pięknie wy(g/b)rała te kwiatki.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @KOSSOBOR 17:23:14
  UWAGA! Benjamin jest trujący. Jeśli dalej będzie żarła to proponuję Józkowi szafę na 4", może wyniijść nie zdoła, no oczywiście Lulu, a nie Józek.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @ Autora
  Powoływanie się na Czesłąwa Bieleckiego mnie nie przekonuje. Zawsze kręcił się koło władzy i jak nie koło prezydentów to koło premierów. Kiedyś startował z poręczenia PiSu przeciw HGW w yborach do prezydenta Warszawy. PiS jest jeszcze dłużny Cz. Bieleckiemu jedną rzecz, a mianowicie ówczesny premier rządu technicznego PiS, Piotr Gliński, obiecywał przywrócenie stanowiska naczelnego architekta Warszawy i na tym stanowisku widział właśnie Czesława Bieleckiego. Rozumiem, że tak zdecydowane wystąpienie to wist Bieleckiego do władz PiSu.
  List otwarty – Podziękowanie dla Pani Ambasador Izraela
 • @sigma 18:31:46
  Sztirlic z Wiśką mogą zostać, bo się wycofali na z góry upatrzone pozycję. Kilku Kamiński CH i Kamieńskich bym dorzucił i ekstra na dodatek tę piękno tę blond o włosach w sprężynki, co to w fiolety się stroi, rewolucjonistka jedną kuchenna. Jakby kto nie wiedział to dziunia Gessler się nazywa.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY