Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 4143 komentarze

tadman

tadman - Piszę tylko wtedy, kiedy mnie coś ruszy.

Moje komentarze

 • Tadzinek zerwał kartkę z kalendarza i
  jęknął, bo zapowiadało się iż dzisiejszej nocy pani hrabina nie zmruży oka, bo w kuble na odpady mokre będzie popijawa, tańce, śpiewanie pełną piersią duszoszczypatielnych pieśni, a może być też i mordobicie. Sztirlic zna się na rzeczy i wie, że jak wybranka ma imieniny to jest dobra okazja do urżnięcia się i zaraz łatwiej żyć. Tadzinek wie od Sztirlica, że na rześki oddech najlepszy jest spirt, ew woda brzozowa.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • Ciekawy punkt widzenia
  szympansy, szczepionka polio, AIDS - w sferze domysłów, ale szczepionkowcy, jak wspomniana, pożal się Boże, doktor z zakaźnego nawet gdy przypiekać jej pięty powie, że szczepionka jest w porzo.
  A tak przy okazji to współczesny holokaust wywołał znowu jakiś Polak. No znowu musimy się kajać.
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=eqX2uyOwNRA
  petycja w sprawie zmiany ustawy o szczepieniach
 • @bez kropki 13:18:25
  Boją się, że kiedy Dobra Zmiana przeszwarcuje się w Złą Zmianę to nic im nie zrobi, ani dodatkowych szczepień, ani kar, ani domiarów, ani sztrafów w jakimkolwiek wymiarze.
  Młody, kiedy był w podstawówce został pogryziony przez psa, to pani doktor nakazała szczepienie przeciw wściekliźnie. Po trzeciej serii pojawiła się pokrzywka, więc w te pędy do zakaźnego szpitala gdzie szczepili, a tam pani doktor stwierdziła kategorycznie, że ta szczepionka nie uczula i pewnie to ma po truskawkach. Moje uwagi, że nigdy nie miał uczulenia na truskawki ucięła autorytarnie, że teraz ma i szczepienia nie wolno przerywać. Po następnej serii spuchły mu podudzia, a stopy wylewały się z adidasów. Lekarz pierwszego kontaktu powiedział, że nie podobają mu się kanały słuchowe u młodego, ale nie ma żadnych narzędzi i dała skierowanie do laryngologa. Ten z kolei powiedział, że to ostry objaw alergiczny i na cito dał skierowanie do alergologa. Tam dowiedzieliśmy się, że nasze podejrzenia były słuszne, że powodem reakcji uczuleniowej jest szczepionka przeciwko wściekliźnie i nie jest to objaw rzadki.
  Małpa z zakaźnego zapewne o tym wiedziała, ale przed zaniepokojonymi rodzicami nie chciała potwierdzić naszych podejrzeń.
  Ta krótka historyjka pokazuje jak bezczelnie łżą ci od szczepionek, więc petycja może być jak najbardziej celowa.
  petycja w sprawie zmiany ustawy o szczepieniach
 • Rozumiem,
  że Delfina postawi pod petycją choćby słoneczko ew. krzyżyk.
  petycja w sprawie zmiany ustawy o szczepieniach
 • @KOSSOBOR 00:53:58
  Tadzinek nieobecność Glorii tłumaczył sobie w jednym z wariantów, że ciemiężony ponad wytrzymałość ludzką Józek sposobi się niechybnie do powstania chłopskiego, co niniejszym potwierdziła zainteresowana. Na takie dictum Woyciechowa zarekwirowała wszystkie ostre narzędzia, tudzież rodową broń biała wiszącą nad kominkiem i zdeponowała w znanym sobie miejscu. Lulu nie jest chartem-fakirem, więc szamać ostrych przedmiotów nie zamierza i stąd Józek na jej pomoc w dotarciu do broni liczyć nie może i w takim sposobie powstanie chłopskie zostało pokojowo zduszone przez wierną sługę.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @sigma 12:36:08
  Dwa wiadra mięsa wyrzucić! Jakiś Jean to by się zapłakał na śmierć.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @sigma 18:06:19
  Co tam u Glorii? Do wód wyjechała, czy nie daj Panie Boże Józek zrobił jednoosobowe powstanie chłopskie, naturalnie pańszczyźniane?
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • Działania z wyprzedzeniem
  Na początku lat dziewięćdziesiątych zaczęli przyjeżdżać do Polski członkowie Korpusu Pokoju w ramach wolontariatu. Stracili zainteresowanie Polską gdzieś na początku lat dwutysięcznych, zapewne dlatego, że staliśmy się krajem rozwiniętym.
  Kiedyś rozmawiałem na ten temat i okazało się, że później jeździli na Ukrainę, a jeszcze później dalej na Wschód. Teraz czytam, że po około czterdziestu latach od tamtego czasu będą bazy wojsk amerykańskich w Kazachstanie. Nie dziwota, bo to federalna agencja.
  Wiktor Кuzowkow: Ostatni Pierścień Anakondy
 • @autor
  Luźna uwaga, na zdjęciu w winiecie widzę w facjacie premier May rys zbieżny z Frau Merkel i Suchocką. :))) Polityka robi to kobietom?
  T.May i B.Johnson powinni podać się do dymisji
 • @bez kropki 19:42:57
  Gryzie tuptają po ziemi i stąd zamiłowanie do geologii, bogactw naturalnych, ze szczególnym naciskiem na ropę naftową, jak i do robót ziemnych, w tym budowlanych i ogrodniczych.
  Tadzinek miał już wszystko zafiksowane i odfajkowane, i w kajeciku kopiowym zapodane, a tu po Wielkiej Nocy poszło nowe, bo Gryzia obecnie wykazała zainteresowanie awiacją. Żeby Gryzi nie zaszkodziło to powinna mieć na uwadze przestrogę pewnej matki, co to swojemu synowi-lotnikowi radziła z głębi matczynego serca, aby latał nisko i powoli.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @KOSSOBOR 23:25:31
  Tadzinek ma nadzieję, że były to nasiona na wielkanocną zieleninę, znaczy się miezapraeianą jakimś monsanto lub beyerem. Najbliższa przyszłość pokaże.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • Mam pytanie
  W sprawie zatargów na linii Włosi, a amerykańskie wojska stacjonujące u nich. Nie pamiętam czy było to związane z zerwaniem przez amerykański samolot liny kolejki górskiej, czy był to inny wypadek, kiedy jeden z włoskich generałów zachował się stosownie, jako żołnierz włoski i próbował amerykańskich żołnierzy zaaresztować. Coś mi się obiło o uszy, że miał z tego tytułu duże kłopoty poczynione ze strony dowództwa amerykańskiego. Pytam, bo śledzi Kolega prasę włoską i może będzie w stanie przybliżyć tamto zdarzenie, chyba sprzed 20 lat z górą.
  Bolton, Kissinger, Pieczenik: "dyplomacja" a’la Meyer Lansky
 • @sigma 12:16:42
  Nie tylko założycielom, ale też innym odwiedzającym jaja Tadzinek życzy wszelakich Błogosławień na Święta Wielkiej Nocy jak i na czas po, a na dziś smacznego święconego, w tym jaj, bo to zwiastun, że wszystko kiedyś się zaczyna, a na jutro obfitego Dyngusa.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @bez kropki 20:04:20
  Porzućcie nadzieje co do DZ. Minister dziewictwa narodowego Gliński stosuje nomenklaturę pamiętaną ze szkolenia wojskowego: wzmóc wysiłki, podjąć działania na odcinku, zebrać siły i środki. Gdyby DZ była tym za co się podaje to w drodze z radia rmf24 do ministerstwa powinien Gliński dostać telefonogram, że może jechać do domu, bo pan tu już nie pracuje.
  https://www.youtube.com/watch?v=Z10CpWgowNo
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @sigma 19:52:50
  Mój ulubiony. Wprowadzenie może być jak sigmowe, a skuśka była przez podwórze, a tam wielgachny pies bacy i lękliwe pytanie cepra, no to baca odpowiada:
  - A możecie!
  - A nie pogryzie mnie wasz pies?
  - A pogryzie.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @sigma 09:55:38
  Brawo Glorio! Pęto kiełbasy, nawet tak niestandardowo sporządzonej, jest świetnym gryzakiem dla Lulu, bo jest doskonale dopasowany kształtem do okolicy, w której ma działać.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @KOSSOBOR 21:43:02
  Jak można pomóc psu?
  Polecam ogólnie dostępne gryzaki chłodzące z wypustkami lub bez (wypustki czasami są zbyt drażniące). Ważne, żeby gryzak był dopasowany kształtem do okolicy, w której ma działać. Można także podać do gryzienia i ssania bursztyn bałtycki, który ma dodatkowo właściwości bakteriobójcze oraz przeciwbólowe. Ma on postać krótkiego naszyjnika, a poszczególne bursztynowe koraliki przedzielone są dla bezpieczeństwa supełkami. Do gryzienia można także podać psu korzeń irysa. Zawiera on dodatkowo olejki eteryczne, krochmal i żywice łagodzące objawy ząbkowania. Dla starszych psów pomocny może być obrany zimny ogórek lub świeża łodyga kopru włoskiego. Pomocne będą także bawełniane lub lniane poduszeczki wypełnione do wyboru bursztynem, fasolką mung, soczewicą, łuską gryki, w rozmiarze około 15cm na 15cm. Warto zadbać o możliwość wysypywania zawartości przed praniem. Wystarczająca będzie też zwykła tetrowa pielucha i czysty palec opiekuna. Niezastąpione będzie noszenie, chustowanie, przytulanie i masa miłości.
  Ze względów higienicznych wszelkie gryzaki należy codziennie wyparzać we wrzątku i przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Ważne jest, aby każdą rzecz, którą pies wkłada do pyska można było łatwo umyć w przypadku upuszczenia oraz na koniec dnia.
  Nie polecam podawania twardych skórek chleba do gryzienia, ponieważ zawierają gluten i skrobię.

  Jak widać szykuje się robota dla Glorii i Woyciechowej, natomiast upiekło się tym razem Józkowi.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:18:41
  A może red. ma ukraińskie korzenie, a to tłumaczyłoby uwielbienie tenzgdyni.
  http://www.moikrewni.pl/mapa/kompletny/racho%25C5%2584.html
  Nie zniżajmy się do poziomu „Gazety” zwanej „Polską”.
 • @mcgregora
  Red. Lisiewicz ma skłonności do chadzania z rogami jelenia lub na cyku, ale w Sopocie to redaktor Rachoń nadział się w kostium penisa i pod Grand Hotelem krzyczał „Putin morderca!”. Władimir Putin na to nie zareagował, chociaż był obecny w budynku, bo właśnie trwało tam polsko-rosyjskie spotkanie na szczycie. A tak gwoli przypomnienia to ów redaktor to niegdysiejszy rzecznik prasowy MSWiA w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. PiS-prezes czyni dobre wybory, że wspomnę Radzikową, Poncyliusza, Hofmana, czy Misiewicza. A Dziedziczak też niczego sobie.
  Nie zniżajmy się do poziomu „Gazety” zwanej „Polską”.
 • @Ywzan Zeb 20:24:04
  Józek spocił się niewąsko przy rzeczonej szafie gdańskiej, którą zaopatrzył w kółka, tak że przysunięcie lub odsunięcie mebla na właściwą odległość od/do ściany będzie teraz fraszką i pracę będzie mogła wykonać nawet Wojciechowa. Jest jeszcze inny sposób suwania ciężkich mebli, a mianowicie skóra z boczku lub słoniny. Sprawa idzie jak po maśle i nie należy zbyt mocno przykładać się, bo szafa może przy nieostrożności dać dyla z salonu przez ścianę, albo po schodach. Lulu jest za, bo umyśliła sobie, że zużyte skórki będzie mogła zarekwirować do celów konsumpcyjnych, a w najgorszym przypadku posłuży jej jako guma do żucia.
  Jaja bzdyklaczy optymistyczne nr XX czyli gorzej już było.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY